פנסית נכות

כל הדברים שלא ידעתם על הפנסיה שלכם

סודות המומחים של אופק המרכז לזכויות בע”מ

רובנו מכירים את הביטוח הפנסיוני כמעין חיסכון לגיל הפרישה, שעתיד להיות השכר שלנו בתקופת הפנסיה. אולם החל משנת 2008 הוכנסו שינויים בחוק הפנסיה והמדינה הפכה את הביטוח הפנסיוני לביטוח חובה. כל עובד במשק, בעל ותק של מעל חצי שנת עבודה, מחויב להחזיק בהסדר פנסיוני. בעת הצורך ניתן למשוך מהפנסיה, על ידי תביעת הביטוח בליווי אופק המרכז לזכויות בע”מ, כספים לטובת פנסיית נכות. כלומר, הפנסיה המוכרת לנו, חובקת בתוכה תוכנית חסכון נוספת למצב בו העובד חווה פציעה והוא מנוע מלעבוד עוד.

אופק המרכז לזכויות בע”מ מלווה אתכם בהגשת התביעה

במקרה המצער בו אתם נאלצים לתבוע את הביטוח הפנסיוני שלכם לטובת פנסיית נכות, אתם רוצים לוודא כי התהליך ילווה בצוות מקצועי כדי לצמצם סיכויי דחיה של התביעה. הגשת תביעה לקרן הפנסיה מלווה בהצגת אישורים ומסמכים תומכים, אשר אופק המרכז לזכויות בע”מ מוודאת את תקינותם והתאמתם לדרישות הקרן. לאחר מכן מתכנסת ועדה, לעיתים ללא נוכחות התובע, אשר תפקידה הוא לקבוע את נכונות התביעה. במידה והעמית אכן נחשב כזכאי, דנה הוועדה באחוז הנכות שיקבע לו ובגובה הפיצוי. חברת אופק המרכז לזכויות בע”מ, עוקבת מקרוב אחר התהליך ואם התוצאה אינה מספקת, מסייעת לעמית למצות את זכויותיו על ידי ליווי בערעור לוועדה.

פנסית נכות

אתם לא צריכים להתמודד לבד

קרנות הפנסיה לא ששות להכיר בזכויות של עמיתים, ולכן פעמים רבות מוצאות סיבות שונות ומשונות לדחות תביעות. הרצון להרוויח כמה שיותר על חשבון החברים בקופת הפנסיה, גורם למבוטחים רבים לוותר על תהליך הגשת הבקשה, מתוך מחשבה שהדבר נועד לכישלון. אבל, על ידי סיוע של צוות מומחים, והכוונה מראש, ניתן להתמודד ביתר קלות עם דרישות הועדות ולהביא לידי ביטוי את הצורך בקבלת סיוע מקופת הפנסיה. במצב כזה, כשתיק מגיע לוועדה ובו הוכחות חותכות למצב המטופל, אין לקרן הפנסיה יכולות להתעלם מהתביעה והן צריכות לתת מענה הולם לבקשת הלקוח. לכן יותר ויותר עמיתים נעזרים בליווי של חברתנו.

חברת אופק מדגישה כי היא איננה עוסקת בתחום עריכת דין ואיננה מתיימרת לעסוק במקצוע עריכת דין וכל טיפולה בלקוחות הינה על צד הפרוצדורלי והטכני בלבד, ועזרה במילוי הטפסים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *